Nye spesialister

Artikkel

Godkjente i sentralstyrets møte 18.3. 2003

Allmennmedisin

Shabbir Ahmed

(overført fra Danmark)

Robert A. Balslev

(overført fra Danmark)

Poul Borg Hansen

(overført fra Danmark)

Sven Carl Chr. Hegardt

(overført fra Sverige)

Norman Idehen

Jostein Jacobsen

Jan Jørgensen

(overført fra Danmark)

Gro Hamre Kristianslund

Erik Kristian Lein

Frode Oosterling

Hans-Jørgen Pommergaard

(overført fra Danmark)

Michael Ulvan

Lars Bo Weywadt

(overført fra Danmark)

Fornyelser allmennmedisin

Eirik Abildsnes

Marit Irene Berge

Vigdis Borstad

Bjørn Bråthen

Magnhild Brox

Tor Carlsen

Tom T. Gjertsen

Christian Groth

Per Arne Hansen

Erik Hellem

Jon Holmen

Bodil Elisabeth Horne

Jarle Høye

Hans Kvalsvik

Vibecke Meyer

Øyvind Ohren

Adam S. Pietrzykowski

Ragnar Rabe

Hanne N. Reitan

Nils Martin Rolfsjord

Bjørn Rød

Randi Schreiner

Odd Ragnar Solheim

Marianne van Sighem Svindland

Rolf Martin Tande

Tom Vøyvik

Anestesiologi

Olaf Gräbel

(overført fra Sverige)

Marianne Skjekstad Simonsen

(overført fra Danmark)

Daniel Stoffel

Christian Wiltsch

(overført fra Tyskland)

Barnekirurgi

Orri Thor Ormarsson

(overført fra Island)

Barne- og ungdomspsykiatri

Bjørnar Aalvik

Barnesykdommer

Dag Helge Frøisland

Stefan Kutzsche

Blodsykdommer

Randi Fykse Hallstensen

Fordøyelsessykdommer

Lars Weywadt

(overført fra Danmark)

Fødselshjelp og kvinnesykdommer

Katrin Susanna Kallsberg

Knut Gunnar Paulsson (overført fra Sverige)

Gastroenterologisk kirurgi

Berit Gravdehaug

Hjertesykdommer

Per Anton Drottning

Gunnar Vagn Hagemann Jensen(overført fra Danmark)

Torkel Steen

Roar Thorshaug

Hud- og veneriske sykdommer

Freddy Hestholm

Indremedisin

Bjørn Inge Gustafsson

Liv Lefsaker (overført fra Island)

Sverre Lehmann

Ketil Lunde

Waleed Majeed

Tore Stenstad

Jørgen Westby

Lars Bo Weywadt(overført fra Danmark)

Infeksjonssykdommer

Steinar Skrede

Lungesykdommer

Durdica Zec Kulosman

Medisinsk biokjemi

Wenche Øiestad Irgens

Medisinsk mikrobiologi

Jan Egil Afset

Nevrologi

Lars Kyte

Sarka Øygarden

Nukleærmedisin

Berit Torjusen

Nyresykdommer

Rune O. Bjørneklett

Ortopedisk kirurgi

Alan Kurdo Koye

(overført fra Sverige)

Patologi

Roger Bjugn

Hans Kristian Haugland

Psykiatri

Karl-Heinz Walter R. Escher

Milica Kosanovic

Goran Petrovic

Artur Sigge Staaf (overført fra Sverige)

Ragnhild Steen

Vigdis Elin Giæver Syrstad

Radiologi

Radoslav Vlada Bajic

Heidi Beate Eggesbø

Svein Halvorsen

Jens Erik Kristensen(overført fra Danmark)

Øystein Erlend Olsen

Kristian Thorson Søvik

Revmatologi

Liv Lefsaker

(overført fra Island)

Thoraxkirurgi

Ole Tjomsland

Øyesykdommer

Jan Philipp Alkier

Olafur Mar Björnsson

Jonas Folke Anders Jansohn

(overført fra Sverige)

Godkjent i sentralstyrets møte 19.6. 2003

Allmennmedisin

Sabah Ahmad

(overført fra Sverige)

Odd Eilerås

Aaste Kaasa

Amir Hossein Madadi

Masomeh Porbaba

(overført fra Sverige)

Lars Risager

(overført fra Danmark)

An Sigersvold

Fornyelse – allmennmedisin

Bjørn Ove Aglen

Truls Suul Andersskog

Berit Bartnes

Anne Bjerkedal

Helge Bjøru

Ove Borelly

Brigt Bovim

Torbjørn Egenberg

Torfinn Endresen

Ellen Brekke Farbrot

Laila Farnes

John Fjellheim

Olav Flugstad

Rein Holanger

Steinar Hunskår

Ole Richard Haavet

Pål Iden

Hallgrimur Kjartansson

Anette Maria Kopperud

Adam Kubak

Erik Langfeldt

Tom W. Lund

Hans Jørgen Melbye

Karin Elisabeth Møller

Dag Nordhaug

Ola Nordviste

Brynjar Reberg

Kåre Reiten

Kjetil Skaaraas

Knut Steen

Asbjørn Støversten

Solveig Ulstein

Audun M. Vevatne

Marek Zennegg

Asbjørn Økland

Anestesiologi

Per Nils Gunnar Malmkvist

(overført fra Sverige)

Yngve Mikkelsen

Karin Maria Olofsson

(overført fra Sverige)

Arbeidsmedisin

Arne Johan Ulven

Barnesykdommer

Tone Bjerkreim

Unni Elna Sandaker Blom

Ralph Decker

(overført fra Tyskland)

Fordøyelsessykdommer

Lars Normann Karlsen

Fysikalsk medisin og rehabilitering

Ulrich Schattel

Kåre Ulevåg

Fødselshjelp og kvinnesykdommer

Biljana Karamehic

Nils-Halvdan Morken

(overført fra Sverige)

Gunnvor Merete Storesund

Iveta Vang

Gastroenterologisk kirurgi

Aly Dicko

Robin Gaupset

Generell kirurgi

Christian Beisland

Frode Østrem

Immunologi og transfusjonsmedisin

Jenny Foss Abrahamsen

Indremedisin

Jan Magne Linnsund

Jolanta Halabowska Lorentzen

Lars Ola Thorud

Medisinsk biokjemi

Gaut Gadeholt

Medisinsk mikrobiologi

Erja Maritta Aleksandersen

Nevrologi

Mats Fredriksen

Oliver Meudt

(overført fra Tyskland)

Onkologi

Meysan Hurmuzlu

Kari Margrethe Larsen

Ortopedisk kirurgi

Lorentz Christian Rolfsen

Patologi

Brita Halle

(overført fra Tyskland)

Kristina Myrvold

Psykiatri

MelittaBreznik

(overført fra Sveits)

Nanna Briem

Torunn Grønvik

Randi Hjertaker

Tor Ketil Larsen

Elisabeth Mork

Karin Stern

(overført fra Sverige)

Heidi Thuv

Jussi Sakari Toikka

Patrick Westin

Radiologi

Elsa Alice Stina-Britta Haux

Solveig Kristin Roth Hoff

Revmatologi

Rikke Merete Alsing

Urologi

Signe Melsen Larsen

Øre-nese-halssykdommer

Per-Olof Bergemalm

(overført fra Sverige)

Bo Ivan Edvaller

(overført fra Sverige)

Heidi Kristin Mykkelbost Ott

Øyesykdommer

Lars Freisberg

Bettina Kinge

Anbefalte artikler